verisign


Download
USB Disk Security

USB Disk Security, USB yoluyla gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan ve kişisel bilgilerinizi koruyan en iyi yazılımdır.

Yararları ve Özellikleri

aşınabilir belleklerden gelecek her türlü bilinen ve bilinmeyen tehditi bloklama

En iyi çevrimdışı koruma

İzinsiz kişilerin verilerinizi çalmasını önleyici

Diğer güvenlik yazılımları ile uyumlu

Tüm Windows platformları ile uyumlu

En hızlı ve hafif güvenlik yazılımı

Ücretsiz güncelleme
Yorumlar

"Doğaları gereği, USB bellekler enfeksiyona meyillidir. USB Disk Security bunun olmasına izin vermeden her türlü virüsü bulup yok etmeyi amaçlayan bir programdır."
- Niamh Lynch
softonic.com Editörü

"Şimdilik en iyisi!!! Ürünü çok beğendim çünkü basit, kolay ve etkili."
- Allesonc, CNET

Daha fazla oku>>


Önemli Ürün Özellikleri

 

USB Disk Security, taşınabilir medya yoluyla saldıran zararlı programlara karşı 100% koruma
USB Disk Security yenilikçi teknolojisi ile USB yoluyla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma karşı koruma sağlar. USB sürücüsü, flash bellek, hafıza kartı, ipod ve benzerlerini desteklemektedir.


En iyi çevrimdışı koruma
Diğer antivirüs yazılımları virüs veri tabanlarını düzenli olarak güncellemek zorundadır ve çevrimdışı bilgisayarlar için güçlü bir koruma sağlayamamaktadır. Yeni virüs ve zaralı yazılımlar saldırdığında, geleneksel imzalar etkisizdir. Her dakika bir virüs tanımının güncellenmesini beklemek, yıkıcı sonuçlar doğurabilecek bir açık yaratır. USB Disk Security ileri seviyede aktif tesbit teknikleri kullanarak bu açıkları kapatır.

 

Veri Koruması
Gizli bilgilerinizin kazayla açığa çıkarılmasına ve hırsızlığa karşı yüksek seviyede koruma edinin. Bu özellik, izinsiz kişileri verilerinizi USB sürücülerden kopyalamasını engeller ve USB sürücüden gelebilcek tehditlere karşı korur.

 

Dünyanın en hızlı ve hafif güvenlik yazılımı
USB Disk Security ile tesbit ve denetleme için hızınızda feragat etmeniz gerekmez. Diğer yazılımlarla karşılaştırdığınızda, USB Disk Security'nin piyasadaki en hızlı ve hafif seçenek olduğunu göreceksiniz.

 

Tüm Windows platformları ile uyumlu
Antivirüs programları arasında uyumsuzluk önemli bir konu; Fakat USB Disk Security diğer yazılımlarla tamamen uyumludur. Windows 7, Vista, XP, 2008, 2003'ü destekler.

 

Kullanımı kolay
USB Disk Security, kullanıcının bilgisayar kullanım seviyesinden bağımsız olarak, etkili bir kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Sadece kurun ve unutun.

 

Ücretsiz güncelleme
Diğer antivirüs yazılımlar her sene güncelleme için ücret talep etmektedir. The USB Disk Security şifreleri ömür boyu geçerlidir. Tüm güncellemeleri ücretsiz olarak alırsınız.
Copyright © 2013 Zbshareware Lab. Her hakkı saklıdır.